in

3. NL Centar: Kurilovec pobijedio na Udarniku, Lukavec izgubio u Lukavcu

Pobjedom na Dinamom (OO) Kurilovec postao prvi pratitelj vodećeg Vrapča

Ove srijede odigrane su utakmice 3. kola prvenstva 3. NL Centar u kojoj igraju i turopoljski klubovi Kurilovec i Lukavec.

Kurilovec je kod kuće igrao protiv Dinama iz Odranskog Obreža, novaka u ligi i pobijedio je 4:2. Pred oko 150 gledatelja strijelci su bili Antonio Ćosić u 18. i 74. (KU), Antonio Bakula (45+2) i Ivan Crnov u 56. minuti. Nakon sigurnog vodstva, do kraja su Crveni ipak primili 2 pogotka, ali to nije ugrozilo konačnu pobjedu Kurilovca.

Kurilovec je igrao u postavi:

Lalić, Bakula (od 59. Pušić), Alili (od 46. Grdenić), Crnov, Pezo (od 73. Houdek), Matoš, Kušec, Završki, Ćosić, Čurek (od 46. Šarić), Ivković (od 59. Stojaković).

Trener: Senad Harambašić

Lukavec je i treći susret za redom igrao kod kuće, na igralištu u Lukavcu protiv Save. Na žalost domaćina, ovog puta su gosti iz Strmca Samoborskog bili bolji i odnijeli sva tri boda pogotkom kojeg su postigli u 58. minuti.

Lukavec je igrao u sljedećoj postavi:

Anić, Marijan Grdenić, Žuljević, Banić, Krpan, Ostojić (od 77. Marko Grdenić), Turkalj (d 62. Vidaković), Valentinčić, Matić, Sedlaček, Cimeša.

Trener: Slaven Batovanja

U ostalim susretima Vrapče je pobijedilo HAŠK 3:0, isto kao i Lučko Trešnjevku, Vrbovec je bio bolji od Mladosti iz Petrinje sa 5:2, Bistra je “iznenadila” Samobor i pobijedila 3:1, Maksimir je četvorkom “projurio” Ravnicama, bilo je 4:1, a Segesta i Gaj Mače odigrali su bez pobjednika, 2:2. Utakmica Karlovca i Ponikvi odgođena je za 13. rujna.

Sljedeće kolo igra se već ovog vikenda, a Kurilovec dočekuje Savu Strmec, dok u Lukavec dolazi vodeće Vrapče. Ostali parovi: HAŠK – Vrbovec, Mladost (P) – Lučko, Trešnjevka – Segesta, Gaj Mače – Karlovac, Ponikve – Bistra, Samobor – Ravnice, Dinamo (OO) – Maksimir.