V'GraduV'GraduV'Gradu
  • Home
  • Vijesti
    • Moja Županija
    • Kaj ima VGradu
  • Politika
  • Sport
  • Kultura
  • MojaVG
  • Video
Font ResizerAa
V'GraduV'Gradu
Font ResizerAa
Search
Follow US
Sport

4. NL: Donjeturopoljski derbi u Vukovini pripao Mraclinu

Zlatan Sever
Last updated: 4. rujna 2022. 9:29
Zlatan Sever
Share
3 Min Read
SHARE

Drugo kolo donijelo nam je prvi susret turopoljskih klubova u 4. NL Središte Zagreb skupina B, u Vukovini su se susreli domaći Ban Jelačić i Mraclin, gosti iz nedalekog Mraclina. Susret prvih susjeda, susret koji uvijek donosi uzbuđenja i neizvjesnost.

Po rezultatu bi se reklo da neizvjesnosti ovog puta nije bilo, gost je pobijedio 2:0, pogocima Igora Hajduka i Roberta Petravića, u drugom poluvremenu. U prvom dijelu gosti su preko Jurića priprijetili dva puta dok su domaći pogodili gredu (Memić), u drugom nakon ranog vodstva Mraclina ostvarenog u akciji osovine Lučić – Hajduk imali poneku polupriliku, da bi onda Petravić svojim pogotkom otklonio svaku sumnju u pobjedu Mraclina. Kako kažu iz oba tabora, trenutno je Mraclin bolja i iskusnija ekipa i njihova pobjeda je popuno zaslužena. Utakmica je bila fer i korektna, a igrana je pred oko 120 gledatelja.

Ban Jelačić: Sakač, Rovišan, Maslač, Landeka (od 56. Harambašić), Krasnić (od 75. Matić), Čumpek, Smolković, Nikić (C), Karaula, Memić, Milatović (od 56. Augustić).

Trener: Stefan Rajić

Mraclin: Crnolatec, Marjanović, Krznarić, Domitrović, Đebro (od 71. Kapac), Lučić (od 81. Petravić), Jurić (od 71. Vidović), Dandić, Klarić (od 56. Debijađi), Hajduk (C), Kaurin (od 81. Koleš).
Trener: Marijan Dužić

Strijelci: 0:1 – Igor Hajduk (47), 0:2 – Robert Petravić (88).

Treći naš predstavnik u 4. NL, Gradići, gostovali su u Stupniku i – donijeli bod. U smiraj utakmice Gradići su poveli pogotkom Marina Sudara, ali Stupnjari su se uspjeli oporaviti od toga šoka i izjednačiti u preostalom dijelu utakmice. Šteta, ali ni bod s gostovanja u Stupniku nije loš. Čestitke treneru Čagalju i igračima Gradića.

Gradići: Beblek, Cindrić, Budimir (C), Rajić, Vojnić (od 46. Šuman), Godinić (od 70. Pralas), Belčić (od 46. Posavec), Abramović, Božić, Sudar, Hrženjak (od 71. Ćaćić).

Trener: Igor Čagalj

Strijelci: 0:1 – Marin Sudar (81), 1:1 – Kristijan Brkić (86).

Sljedeće kolo igra se već naredne srijede kada opet imamo turopoljski derbi, ovaj puta u Gradićima gdje gostuje Ban Jelačić, dok Mraclin na Novoj Grabi dočekuje Naftaša iz Ivanića.

Foto: Vitomir Štuban

Komentari

0 Komentara

TAGGED:4. NLban jelačićGradićimraclinnogomet
Share This Article
Facebook Whatsapp Whatsapp Copy Link

Najnovije

Novi život za gradske ulice: Velika Gorica nastavlja sa sadnjom stabala
Velika Gorica Vijesti
SDP Velika Gorica izabrao novo vodstvo
Politika Velika Gorica
Dan otvorenih vrata u srednjim školama: Upoznajte zanimanja budućnosti kroz radionice i eksperimente
Kaj ima VGradu MojaVG
Rukometašice Udarnika na Završnici prvenstva Hrvatske
Kaj ima VGradu MojaVG Sport

Možda ti se svidi

Sport

NK Ban Jelačić iz Vukovine i GAZ Nutrition započeli suradnju

24. rujna 2021.
SportVelika GoricaVijesti

Zlato je stiglo kući! Usponovci se vratili sa svjetskog natjecanja u Dubaiu

13. ožujka 2023.
SportVelika GoricaVijesti

Gorički maratonci obranili prvo mjestu u ekipnom poretku Lige

16. siječnja 2023.
SportVelika GoricaVijesti

Novi izazovi, veliki uspjesi i planovi za budućnost Taekwondo kluba Velika Gorica

5. veljače 2025.
V'GraduV'Gradu
Follow US
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?