Jasna Mikulić iz Maraton kluba brončana na trailu u Rastokama, a Vedran Planinšek četvrti

Tijekom vikenda, 1. kolovoza, održano je 3. izdanje Rastoke traila

Foto zsugvg

U nedjelju, 1. kolovoza, održano je 3. izdanje Rastoke traila na kojem su nastupili i članovi Maraton kluba Velika Gorica.

Na najdužoj utrci od 30 km s preko 1000 m ukupne visinske razlike je nastupio Vedran Planinšek dok su na upola kraćoj utrci s oko 600 m ukupne visinske razlike nastupili Jasna i Hrvoje Mikulić, Vedrana Janjić i Josip Martinović.

Jasna Mikulić je trku na 15 km završila na trećem mjestu sa rezultatom 1:56:36 dok je Vedrana Janjić s vremenom1:56:05 osvojila 4. mjesto u svojoj dobnoj kategoriji. Nažalost, malo prije cilja, Vedrana je uganula gležanj te, iako je izdržala do cilja, slijedi joj period oporavka prije povratka trkačkim vodama.

Vedran Planinšek je utrku na 30 km završio na 7. mjestu sa rezultatom 3:20:30, Josip Martinović je na utrci od 15 km završio sa vremenom 1:37:36 a Hrvoje Mikulić utrku završio za 1:43:34 23.

Ukupni rezultati Rastoke traila su dostupni ovdje.