in , , , ,

Tribina „Koliko smo sigurni?“ u POU povodom Tjedna psihologije

Stručnjaci i učenici raspravljaju o osjećaju sigurnosti

Foto: Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica

U sklopu 18. Tjedna psihologije, Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica organizira tribinu pod nazivom „Koliko smo sigurni?“, na kojoj će se raspravljati o percepciji sigurnosti u različitim aspektima života. Tribina će se održati u petak, 21. veljače 2025. godine u 13:00 sati u Vijećnici Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica (Zagrebačka 37).

Tjedan psihologije obilježava se diljem Hrvatske kroz različite aktivnosti koje imaju cilj približiti psihologiju široj javnosti te pokazati njezinu prisutnost u svakodnevnom životu. Ove godine, velikogorička tribina bavit će se pitanjima sigurnosti – koliko nam je važna, što utječe na njezinu percepciju te kakva je razina sigurnosti u našoj zajednici, obitelji, školi, na ulici, u prometu i u večernjim izlascima.

Na tribini će svoja razmišljanja i iskustva podijeliti:

  • Brigita Grčić, učenica III. gimnazije
  • Mateo Quien Brozičević, učenik OŠ Jurja Habdelića
  • Dušanka Kosanović, psihologinja, Family Lab
  • Kristina Perišić, psihologinja, Veleučilište Velika Gorica
  • Razgovor će moderirati Sanda Puljiz Vidović, psihologinja i ravnateljica Centra za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica.

Zbog ograničenog broja sudionika, organizatori napominju da je prijava obavezna putem e-maila: [email protected].

Ova tribina pruža priliku za otvorenu raspravu o važnoj temi koja utječe na svakodnevni život svih generacija, a posebno mladih u našoj zajednici.

Foto: Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica

Comments

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Loading…

0

Što misliš?

Napisao Tessa Šreng