Kurilovec pobijedio Vrbovec u Vrbovcu 2:0

U zaostaloj utakmici 13. kola 3. HNL Središte, Kurilovec pobijedio Vrbovec u Vrbovcu 2:0

Po lijepom, ali prohladnom vremenu, Kurilovec je u Vrbovcu odigrao zaostalu utakmicu 13. kola 3. HNL Središte i više nego zasluženo pobijedio 2:0.

Utakmica je počela isključenjem domaćeg vratara Zrinščaka, koji je već u prvoj minuti dobio direktni crveni karton zbog prekršaja na igraču Kurilovca, izvan kaznenog prostora domaćina.

Naravno da je to bio šok za domaćina, a gosti su sredinom poluvremena i poveli. U 26. minuti susreta Sedlaček je doveo Kurilovec u vodstvo iz kaznenog udarca. Na samom kraju prvog dijela, u sudačkoj nadoknadi, Da Cruz je sa nekih 18 metara pogodio za 2:0, što je, pokazalo se, bio i krajnji rezultat ove utakmice.

Trener Pancirov odlično je krenuo u proljetni dio sezone i zabilježio i drugu pobjedu. No, nema vremena za slavlje jer već u subotu Kurilovec ide i na treće gostovanje za redom, ovaj put u Zagreb, kod NK Trešnjevke. S obzirom da nema kartoniranih ni ozlijeđenih igrača i na formu prikazanu u ovih 5 dana, nadamo se novom trobodu i u subotu.

Nakon ove pobjede, Kurilovec je i dalje ostao drugi na tablici, s jednim bodom zaostatka za Jarunom, koji je u zaostaloj utakmici pobijedio Mladost iz Petrinje s visokih 7:0.

NK KURILOVEC: Debijađi, Ćosić, Šarić, Adžić (od 70. Tolj), Da Cruz (od 88. Sudar), Sedlaček, Dianežević (od 46. Spudić), Marinić, Čurek (od 79. Hodak), Rajić, Muhar (od 79. Lo Pape). Trener: Marko Pancirov.