in , ,

Velikogorička teretana – ‘tvornica’ šampiona’, Anamaria Medak na putu prema svjetskom prvenstvu u Španjolskoj

Prestižno natjecanje u fitnessu i bodybuildingu, ARNOLD CLASSIC EUROPE 2023, koje se održalo u Madridu, od 13. do 15. listopada 2023. godine, okupilo je najbolje svjetske sportaše pod pokroviteljstvom krovne svjetske federacije IFBB i svjetski poznate ličnosti iz svijeta bodybuildinga, Arnolda Schwarzeneggera. Međutim, u središtu pozornosti na ovom natjecanju našla se natjecateljica iz velikogoričke teretane.

Anamaria Medak, članica Fitness kluba Black Jack Gyma, ostvarila je nevjerojatan uspjeh na ovom natjecanju. Osvojila je zlatnu medalju u svojoj kategoriji WELLNESS FITNESS i ponosno se istaknula kao apsolutna pobjednica wellness kategorije ARNOLD CLASSIC EUROPE 2023. No, njezin trijumf nije stao samo na medaljama.

Vrhunac natjecanja za Anamariu bio je osvajanje PRO CARD-a, što joj daje mogućnost nastupa u profesionalnoj ligi. Ona je postala jedna od rijetkih sportaša u Hrvatskoj kojima je to pošlo za rukom. Ovaj izvanredan uspjeh dolazi kao dar s obzirom na to da je Anamarija nedavno slavila svoj rođendan, što joj je dalo razloga za dvostruko slavlje.

Uskoro, Anamaria se priprema za nastup na svjetskom prvenstvu u Španjolskoj, gdje će predstavljati Hrvatsku. Važno je napomenuti da je Anamaria Medak dvostruka Svjetska prvakinja!