in , ,

FOTO Nakon ljetne pauze, Pinkyjevci rasturili na 26. Međunarodnom judo kupu “Maksimir”

Judo klub Pinky

U subotu, 22. listopada, u Zagrebu je održan 26. Međunarodni judo kup “Maksimir”. Na velikom  natjecanju sudjelovalo je 528 natjecatelja iz čak 40 klubova, a na sportskom događaju sudjelovali su i naši velikogorički Pinkyjevci.

Nakon ljetne pauze i napunjenih baterija, Judo klub Pinky vratio se u punoj snazi. Natjecateljima u dobi od 12 i 14 godina bio je ovo poseban događaj jer im je to bilo prvo natjecanje nakon ljetne pauze!

Ekipa je odradila odličan posao jer su ostvarili odlične rezultate! Tin Saletović, Ante Višnjić i Nika Martinović osvojili su druga mjesta, a Rafaela Medved, Tin Stepanić, Noa Gaspić i Grgur Đaković bili su treći.

-Na korak do medalje natjecanje su završili Matija Petrović, Šimun Hren i Lana Marušić, dok je ostalima nedostajalo malo sportske sreće da budu uspješniji, poručuju iz kluba, a mi im šaljemo čestitke, bravo!

Sve rezultate natjecanja možete pogledati ovdje.