Kurilovec nastavio niz nepobjedivosti i zadržao vodeću poziciju

U gostima kod NK Gaja u Maču, Kurilovec odigrao neriješeno

22. kolo 3. HNL Središte; Gaj (Mače)- Kurilovec 2:2, detalj s utakmice (izvor: fb NK KUrilovec)

Kurilovec je nastavio svoj niz nepobjedivosti i nakon gostujuće utakmice u Maču, gdje im je protivnik bio domaći Gaj. Ekipa Kurilovca povela je u 17. minuti, golom Čurek Petra Lucijana, koji se vratio nakon suspenzije u prošlom kolu. Domaćin je izjednačio preko Haramusteka u 32. minuti, a na samom kraju prvog poluvremena Sedlaček je ponovno doveo Kurilovec u vodstvo.

U drugom dijelu domaćin je uspio izjednačiti u 70. minuti golom Šabana, a pokazalo se da je to bio i konačni rezultat.

U 24. minuti susreta, prema prvim informacijama, teže se ozlijedio se igrač Kurilovca Da Cruz, a zamijenio ga je Marin Sudar.

Kurilovec je imao više šansi i bio konkretniji, dok su domaći preskakivali igru i igrali dugim loptama. U dva su navrata igrači domaćih izbacivali loptu s gol-crte i tako se spašavali. Utakmica je bila dosta čvrsta i tvrda, a podijeljeno je čak 10 žutih kartona, od toga 6 igračima Kurilovca, a Juraj Spudić dobio je i drugi, isključujući žuti karton u 86. minuti susreta, tako da je Kurilovec završio utakmicu s igračem manje.

Jan Paolo Debijađi, vratar Kurilovca

Ovim bodom Kurilovec je i dalje ostao na prvoj poziciji, ali samo s jednim bodom prednosti u odnosu na Jarun, koji je pobijedio Trešnjevku sa 2:0.

U sljedećem kolu Kurilovec gostuje kod NK Karlovca 1919.

Treća HNL Središte 2020./2021. – 22. kolo

NK Gaj Mače – NK Kurilovec 2:2 (1:2)

Strijelci: 0:1 – Čurek (17), 1:1 – Haramustek (32), 1:2 – Sedlaček (45), 2:2 – Šaban (70).

NK Kurilovec: Debijađi, Spudić, Čurek, Rajić (C), Ćosić, Šarić (od 46′ Hodak), Adžić, Marinić, Sedlaček, Da Cruz (od 24′ Sudar, od 87′ Krpan), Muhar (od 74′ Tolj).

Trener: Marko Pancirov