Kurilovec protutnjao Trešnjevkom

U utakmici 18. kola 3. HNL Središte, Kurilovec pobijedio Trešnjevku i zasjeo na prvo mjesto

U utakmici 18. kola 3. HNL Središte, trećoj gostujućoj utakmici za redom, nogometaši Kurilovca nastavljaju svoj pobjednički niz. Danas je “pala” i NK Trešnjevka. I to s uvjerljivih 6:0.

Po lijepom, ali prohladnom i vjetrovitom vremenu, Kurilovec je na igralištu Trešnjevke, poznatom i pod nazivom “Graba”, dominantom igrom pokazao svoju snagu i efikasnost. Utakmica je praktički bila riješena u dvije minute, i to u 15. minuti kada je Filip Dianežević doveo “crvene” u vodstvo, te u 16. minuti kada je Mijo Šarić povećao vodstvo na 2:0.

Od tada su svi konci igre bili u nogama Kurilovčana, dok domaći nisu uspijevali ozbiljnije zaprijetiti gostujućem vrataru Debijađiju.

Vrlo brzo nakon početka drugog dijela, točnije u 49. minuti, u strijelce se upisao i Luka Sedlaček, da bi deset minuta kasnije mrežu domaćih zatresao i Da Cruz i tako nastavio svoj niz pogodaka u svakoj utakmici ovog dijela prvenstva.

U 66. minuti ponovno se “probudio” Filip Dianežević i postigao svoj drugi pogodak, da bi “golijadu” završio Matej Adžić u 76. minuti.

Iako trener Kurilovca, gospodin Pancirov nije do kraja zadovoljan igrom, svejedno je rekao da stvari polako sjedaju na svoje mjesto i da se možemo nadati još boljoj igri. A o današnjoj igri protiv Trešnjevke rekao je da je Kurilovec dominirao cijelo vrijeme i da nije dozvolio suparniku da se razigra.

Lijepo je to za čuti, a lijepo je vidjeti i tablicu na kojoj je sada Kurilovec prvi s bodom prednosti, jer Jarun je odigrao neriješeno 1:1 u Krapini protiv Zagorca.

NK KURILOVEC: Debijađi, Spudić (od 72. Čurek), Ćosić, Šarić (od 46. Krpan), Adžić (od 77. Celčić), Sedlaček, Dianežević (od 67. Lo Pape), Tolj, Da Cruz, Marinić (od 67. Hodak), Rajić. Trener: Marko Pancirov.