in ,

Naše rukometašice odnijele pobjedu u napetoj borbi s Rugvicom

Foto Ženski rukometni klub Gorica, D. Jolić
Jučer su seniorke Ženskog rukometnog kluba Gorica odigrale 5.kolo 3.HRL protiv ekipe Rugvice.
Rezultat utakmice bio je 24:23 (10:15), a kako su radosno naglasile rukometašice, nova dva boda ostaju kod kuće!
Djevojke su većinu utakmice gubile i u nekoliko navrata čak i po 5-6 razlike no očito je minuta odmora koju je pozvala trenerica Filipa Merić u 42.minuti presudila utakmicu.
Nika Vajdić u 52. poravnava rezultat na 21:21, a Maja Đuričić pogotkom sa 7m dovodi našu ekipu u vodstvo te u 60.minuti još jedan pogodak sa 7m za pobjedu 24:23. Također, odlična na golu bila je Iva Ivčić. U drugom poluvremenu naša ekipa primila je samo 8 golova.
-Definitivno jedna borbena i dramatična utakmica, no mi smo sretni sa nova 2 boda. Najefikasnije u našim redovima bile su Danijela Mihaljević (9), koja i dalje drži prvo mjesto najboljeg strijelca lige (47), te Maja Đuričić (6), objavili su iz kluba na svojim društvenim mrežama.
-Ne smijemo zaboravit ni naše navijače koji su cijelu utakmicu navijali za naše djevojke i u pravim trenutcima dizali našu ekipu, dodaju.