Tri zlata i dvostruko slavlje za Ani Jelenić dok Velimir Šandor obara rekord u bacanju diska

Paraatletičari ponovno briljiraju! Prvi dan Cro opena Velimir i Ani zlatni

Velika Gorica je ponosna na svoje para-atletičare! Para Atletski Klub Uspon ostvario je izvanredan uspjeh na prvom danu natjecanja na Cro Openu, osvojivši čak tri zlatne i dvije brončane medalje.

Najsjajnije trenutke prvog dana natjecanja donijela je Ani Jelenić, koja je osvojila zlato u bacanju kugle i koplja. Ani je bacila kuglu na udaljenost od 4,82 metara, dok je koplje stiglo čak do 8,15 metara. Oba rezultata su novi osobni i državni rekordi u klasi F33.

Renata Celjak također je ostvarila sjajan rezultat, osvojivši brončanu medalju u bacanju koplja s rezultatom od 9,82 metara. Kristina Ivšič pridružila se Renati na postolju, osvojivši broncu na 100 metara s vremenom od 15,49 sekundi.

Na kraju, Velimir Šandor zaslužuje posebno priznanje, osvojivši zlatnu medalju u bacanju diska s impresivnih 18,52 metara. Velimir je disk bacio gotovo metar dalje nego na nedavno održanom grand prixu u Dubaiju.

Čestitamo svim sportašima iz Para Atletskog Kluba Uspon na fantastičnim rezultatima prvog dana natjecanja! Njihovi uspjesi donose radost i ponos cijeloj zajednici Velike Gorice, te dokazuju kako se upornost, rad i posvećenost uvijek isplate. Neka njihove priče budu inspiracija svima nama.